JAK ZVLÁDNOUT KRIZOVÉ SITUACE - PRAKTICKÝ RÁDCE
Krizové situace patří k našemu životu. Čas od času nastávají, obvykle nečekaně. Když nastanou, je třeba jednat. Připravit se na ně můžeme zpravidla jen do určité míry.
Krizová situace je jako vzlet letadla bez provedení letové přípravy. Musíme prostě nastartovat motory a rychle vyrazit. Máme minimum času na přípravu, hrajeme o čas. Musíme jednat, zmobilizovat naše síly a věřit, že situaci zvládneme.
Skrze tento mikroweb se s vámi chceme podělit o několik praktických tipů a rad, jak rychle a efektivně pracovat a komunikovat v nepřehledných, rychle se měnících situacích - jako je nyní situace kolem epidemie koronaviru. Zkrátka věci, které se nám osvědčily.
Web je koncipován jako jednoduchý a praktický návod. Naším záměrem bylo zachytit naše zkušenosti (klíčové věci, kroky, či akce) které nám pomohly a pomáhají se zvládáním krize
Web můžete procházet jako jednoduchou interaktivní knihu. Po levé straně najdete "obsah" (jednotlivé oblasti, či témata) ze kterých můžete vybírat. Po pravé straně se Vám (po výběru "tématu") zobrazí příslušný informační obsah
Přejeme Vám mnohu zdaru a energie při zvládání Vaší situace...!
Krizový štáb obce Pozořice
Březen 2020
 
Obsah:
  • Jak neztratit síly, VYDRŽET a obstát (jdi na...)
---
Vytvořeno s přispěním týmu SHINE Consulting, s.r.o.